EarthKAM - program NASA, který láká žáky, učitele i rodiče na celém světě!

Datum: Autor/autoři: Vítek Peterka , Lenka Podzimková Rubrika: Inovace a inspirace ze škol

EarthKAM – Earth Knowledge Acquired by Middle School Students – je program umožňující již druhou desítku let žákům a studentům škol z celého světa zkoumat Zemi prostřednictvím snímků z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS). Program nabízí celou řadu možností. K jejich využívání stačí přístup k internetu a trocha angličtiny. A pokud něco neumíte nebo nestíháte, nevadí, zkuste se obrátit na své žáky. Možná budete mile překvapeni!