Role rodiče je náročnější než role učitele, jsem vděčná, že mohu zažívat obojí

Vydáno: 10 minut čtení

Zástupkyně ředitele ZŠ Jana Wericha v Praze Eva Jakubičková letos získala cenu za mimořádný počin, která se uděluje v rámci soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy Zlatá karabina. Co ji na ocenění nejvíce potěšilo, jaká je její vyučovací filozofie a jaké jsou její rady, „jak se z toho nezbláznit“? Nejen o to jsme si povídali v našem rozhovoru.

Role rodiče je náročnější než role učitele, jsem vděčná, že mohu zažívat obojí
Michaela
Váchová
Spolupracovnice Řízení školy
Jste výherkyní ceny za mimořádný počin, která se uděluje v rámci předávání cen Zlaté karabiny. Co pro vás tento úspěch znamená?
Velice mě potěšilo, že jsem ocenění získala právě na základě nominací od kolegyň a kolegů. Získání ceny vnímám tak, že jdeme v ZŠ Jana Wericha dobrým směrem, a považuji tento úspěch za ocenění společné týmové práce.
Ve vaší nominaci zaznělo spoustu pěkných slov, mimo jiné že jste vstřícná, upřímná, spravedlivá, máte pochopení a podílíte se na řadě aktivit nad rámec vaší práce. Z čeho jste měla největší