Májové tvoření: Dárek pro maminku

Datum: Autor/autoři: Alexandra Hejlová Rubrika: Tvoříme

Dnešní květnové tvoření bych ráda věnovala jednomu krásnému svátku, který mám moc ráda. Druhou květnovou neděli slavíme Den matek, ten letos vychází na 8. května. V tento sváteční den chtějí děti udělat maminkám radost, a tak jim dávají květiny, čokoládu nebo vlastnoručně vyrobené dárky či přání. Pojďme se dnes proto inspirovat jednoduchými nápady na výrobky, díky kterým se maminkám rozzáří oči. Jaké to budou a co na ně budeme potřebovat?