Zkoumavé čtení aneb Nečtou jen češtináři - kde se mohou inspirovat oboráři?

Vydáno: 7 minut čtení

Před několika málo měsíci jste měli možnost přečíst si v seriálu „Zkoumavé čtení“ na stránkách Učitelského měsíčníku o našich zkušenostech se zaváděním metod rozvoje čtenářství v odborných předmětech na druhém stupni základní školy. Referovat o zkušenostech umí leckdo z nás, že ano? Naší snahou je však vždy nabídnout různorodé formy metodické podpory těm, kdo by se rádi vydali v našich stopách. Dovolte nám tedy téma uzavřít představením, co nabízíme volně ke stažení.

Zkoumavé čtení aneb Nečtou jen češtináři – kde se mohou inspirovat oboráři?
Mgr.
Eva
Bělinová
Nová škola, o. p. s.; v organizaci vede čtenářský program, který provází základní školy na jejich cestě ke změně práce se čtenářstvím ve výuce a propojuje subjekty formálního i neformálního vzdělávání při učení žáků