Profese a zájmy rodičů jako prostředek možné spolupráce - 2. část

Vydáno: 9 minut čtení

V prosincovém čísle Speciálu pro MŠ jsme vám představili 1. část seriálu „Profese a zájmy rodičů jako prostředek možné spolupráce“. Jak vyplynulo z obsahu, šikovní a ochotní rodiče po domluvě s námi pedagožkami realizují pro děti v naší mateřské škole dílničky zaměřené na různá témata. Jedna z prvních dílniček byla zaměřena na výtvarné tvoření, které vedla Mgr. M. Prodanová. O její zajímavé profesi se můžete dovědět více z následujícího rozhovoru.

Profese a zájmy rodičů jako prostředek možné spolupráce – 2. část
Výtvarné tvoření
Mgr.
Miroslava
Strakatá
ředitelka MŠ Slunečnice Maršovice, lektorka DVPP
Jste profesionální výtvarnice, v jakém věku se váš výtvarný talent projevil?
Tato otázka je spíše pro moje rodiče, ale mamka už mi několikrát vyprávěla, že když jednou vymalovali dům, tak mě nenapadlo nic lepšího než se výtvarně projevit na zdi. To mi mohly být cca 1–2 roky. Já osobně nevím, pamatuji si jen, že jsem vždy ráda, hodně a často kreslila nebo něco vytvářela. To vedlo k tomu, že mě rodiče přihlásili do Benešova na ZUŠ, kam jsem několik let dojížděla kreslit.
html>