Plánované rekonkurzy zvýší potřebu vzdělávání řídících pracovníků škol - na tento fakt je NIDV dobře připraven

Datum: Autor/autoři: Mgr. Miloslav Vyskočil Rubrika: Ředitel školy - a co ještě?

„Jednou z priorit dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků je další vzdělávání vedoucích pracovníků škol a školských zařízení. V souladu se strategickými záměry a dokumenty České republiky a Evropské unie v oblasti naplňování inovačních změn rozvoje společnosti a vzdělávacích systémů je nezbytné zajistit ucelený program takového vzdělávání…“