Kdo je mým nejbližším spolupracovníkem?

Vydáno: 8 minut čtení

PAVEL KLÍMA

Když jsem byl učitelem školy, byl mým nejbližším spolupracovníkem ředitel školy a jeho zástupkyně, při ředitelování to byl tým lidí tvořený zástupcem, vedoucí učitelkou ze školky, ekonomkou, školníkem, vedoucí jídelny a vedení městyse Malšice, tedy zřizovatel, ti všichni bez udání pořadí a důležitosti. Nyní v roli náměstka hejtmana a poslance je to (bohužel) často naše tiskové oddělení a PR tým. To píšu se smutkem a odkazem na dobu, v níž žiju. Pokud se ale přestanu sebestředně zaobírat sebou a pokusím se soustředit na jihočeské školy, tak tedy ředitelé každé jedné z nich a lidé na odboru školství, pravá ředitelská podpora.
JIŘÍ STÁREK
U ředitele školy jsou to samozřejmě jeho zástupci a všichni ti z nedalekých kanceláří (hospodářky