Založení a rozjezd školy #7: Rodiče

Datum: Autor/autoři: Marek Adler Rubrika: Noví, malí, neotřelí

V sedmém pokračování série mapující zrod a život malých neveřejných škol zaměříme svou pozornost na další důležité aktéry – rodiče. Příběhy čtyř škol různých velikostí, z různých regionů a různých zaměření jsou pestrou mozaikou rodičovských očekávání, přístupů i zklamání. Naznačují, jaké faktory mohou být pro rodiče důležité při hledání té nejlepší školy i pro udržení dlouhodobé spokojenosti. Dotkneme se i některých pojmů, které v souvislosti s malými neveřejnými školami slýcháme, ale jejichž obsah nám někdy může být nejasný.