Skautská výchovná metoda a její přínos pro výuku na školách

Vydáno: 7 minut čtení

Patří skauting do škol? Naše zkušenost ukazuje, že prvky skautské výchovné metody (SVM) mají svoje místo nejen ve skautských oddílech, ale také ve formálním vzdělávacím proudu. Jsme si vědomi, že školní třída není skautský oddíl, ale věříme, že SVM je ve školním prostředí uplatnitelná a přínosná. V tomto článku bychom vám rádi na programu SI třída! představili, jak s těmito principy pracujeme ve školním prostředí .

Skautská výchovná metoda a její přínos pro výuku na školách
Mgr.
Sára
Machová