Autoopravář Junior 2023: Poprvé společné česko-slovenské finále

Vydáno: 7 minut čtení

Letošní ročník tradiční soutěže Autoopravář Junior, podporované společností Porsche Česká republika, měl nevšední vyvrcholení. Poprvé v její historii se celostátní finále konalo společně s finálovým kolem slovenské soutěže Autoopravár Junior 2023, pořádané pojednadvacáté.

Autoopravář Junior 2023: Poprvé společné česko-slovenské finále
Mgr. Bc.
Roman
Ludvík
vzdělávací expert společnosti Porsche Česká republika
Dlouholetí hlavní partneři soutěže Autoopravář Junior, společnosti ŠKODA AUTO a Porsche Česká republika (dalšími hlavními partnery jsou firmy Bosch a Scania, které se rovněž podílejí na organizaci a financování soutěže), přivítali ve dnech 11. až 13. dubna 2023 účastníky letošních finálových kol obou národních edicí prestižní žákovské soutěže v různých prostorách dle kategorií soutěže. Prostory ŠKODA AUTO byly určeny kategorii Automechanik a Karosář, Autolakýrník. Loni otevřená Tréninková akademie Porsche Česká republika v obci Zlatníky-Hodkovice pak zažila klání v kategorii Autotronik.