Fyziklátiči učarovali odborné porotě Energetické olympiády, jaké jsou dojmy vítězného týmu a jak naloží s výhrou?

Vydáno: 4 minuty čtení

Energetickou olympiádu ve spolupráci s Fakultou elektrotechnickou ČVUT pořádá společnost Energetická gramotnost, která dlouhodobě prostřednictvím interaktivních přednášek vzdělává žáky a studenty základních a středních škol v oblasti energetiky.

Radovan
Suk
vedoucí oddělení vnějších vztahů, ČVUT

Pracovní situace

Organizace odborné praxe - směrnice
Plány činnosti - srpen 2021
Plán činnosti 1. pololetí školního roku 2021/2022 na středních školách
Odborný výcvik v kontextu praktického vyučování a druhu práce
2022/2023: Plán činnosti střední školy v 1. pololetí školního roku
Plán činnosti střední školy na měsíc únor 2024
Vysvědčení na střední škole
Začínající učitelé
Jak je to s důležitými sděleními v elektronických žákovských knížkách a prokazatelným podpisem rodičů?
Základní momenty novely zákona o pedagogických pracovnících a novely školského zákona
Měsíční plán zahájení školního roku
Ukončení školního roku
2022/2023: Činnosti mateřské školy v 1. pololetí školního roku
Uvolnění z vyučování v předmětu tělesná výchova
Plán kontrolní činnosti - celý rok
Kalendář
Odvolací řízení, přezkumné řízení, správní žaloba při nesouladu rodičů ohledně vzdělávání dítěte
Kvalitní škola musí mít kvalitní web. Ale jak na to?
Zákonný zástupce
Doporučení MŠMT pro mateřské školy k problematice pozdního vyzvedávání dítěte z mateřské školy po ukončení provozu

Poradna

Stanovení počtu skupin na odborném výcviku za účelem určení počtu zástupců ředitelů/VUOV