Občanská angažovanost, moderní dějiny a studentské festivaly. Jak se mohou i vaši studenti zapojit do Sametu na školách?

Vydáno: 4 minuty čtení

Tento podzim proběhne už pátý ročník projektu Samet na školách. Ten připravuje spolek Díky, že můžem ve spolupráci s organizací Post Bellum. Jde o jedinečnou vzdělávací platformu nejen pro vyučující, ale i samotné studenty. Věnuje se tématům, jako jsou lidská práva, životní prostředí, média nebo Evropa a svět. Studenty se snaží podporovat v občanské angažovanosti. Míří na 2. stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií a na všechny typy středních škol. Zvlášť podporuje také střední odborné školy a učiliště ve vybraných krajích, aby se mohlo zapojit co nejvíce studentů.

Matouš
Ettler
manažer vzdělávacích aktivit Díky, že můžem
Na webu www.sametnaskolach.cz najdou všechny školy nabídku programu, která j