Když je pro vás práce koníčkem, poznáte to na výsledcích

Vydáno: 9 minut čtení

Zřejmě bude něco na rčení, že kovářova kobyla chodí bosa. Když jsme v redakci Řízení školy probírali plány a témata připravovaných rozhovorů, nikoho z nás nenapadlo vyzpovídat skvělou kolegyni Kláru Stáňovou. Právě ona stojí za novou webovou aplikací Řízení školy online. Na začátku roku to napravujeme, není totiž asi nikdo kompetentnější, kdo by vám, čtenářům a uživatelům aplikace, mohl naši novinku lépe představit.

Když je pro vás práce koníčkem, poznáte to na výsledcích
Mgr.
Michaela
Váchová
Vedla rozhovor, odborná editorka Učitelského měsíčníku
Můžeš těm, kteří by náhodou Řízení školy online neznali, představit, o co se jedná?
Je to webová aplikace, jejímž úkolem je poskytovat odborné informace převážně pro vedení škol. Někdo se může domnívat, že to jsou jen překlopené texty z našich časopisů do digitální podoby. Ano, název je velmi podobný s jedním naším časopisem. Ale vnitřek je úplně jiný.
Řízení školy online využívá všechny výhody počítačem zobrazeného textu.