Těžíte z našich časopisů maximum? Vyzkoušejte nové Řízení školy online!

Vydáno: 2 minuty čtení

Možná někteří z vás doposud nevěděli, že redakce Řízení školy nabízí hned osm odborných časopisů. Čtenář má díky virtuální databázi k dispozici až tisíce nejrůznějších textů. Od tematických článků přes rozhovory se inspirativními osobnostmi nebo příklady dobrých praxí a zajímavých námětů až po novinky v legislativě.

Pro vaši lepší představu, jak můžete s online časopisy pracovat a využívat výhody jejich digitální podoby na maximum, jsme pro vás připravili krátké video.
Jak s online časopisy začít pracovat? Je to snadné!
V horním menu si zvolte sekci „časopisy“. Poté si už jen na levé straně stránky vyberte, který časopis vás zajímá.
Jednotlivá čísla časopisů lze filtrovat podle roku vydání. Určitě se hodí i informace o zdrojích, souvisejících dokumentech a také o tom, kolik minut vám čtení článku orientačně zabere. Nejeden uživatel jistě ocení možnost ukládat si pro něj
relevantní
texty do „oblíbených“, tisknout je, sdílet s kolegy nebo si k nim psát vlastní poznámky.
Tento zdroj inspirace nabývá na objemu s každým novým vydáním časopisů. Intuitivní vyhledávání pak přesvědčí i váhavější uživatele, že sledování e-časopisů se vyplatí! Nechcete to sami hned vyzkoušet?