Pracovní situace

Vyhlášení konkurzu na místo ředitele školy / školského zařízení

Publikováno: Autor/autoři: Mgr. Irena Trojanová, Ph.D.

Vyhlásit nebo nevyhlásit konkurz na místo ředitele školy / školského zařízení? Otázka, kterou musí zřizovatel důkladně zvážit. Samozřejmě, pokud se jedná o plánovaný odchod ředitele školy nebo o závažné porušení právních předpisů, není důvod váhat. Ale pokud záleží jen na zřizovateli, určitě není od věci hluboké zamyšlení, spolupráce se všemi zúčastněnými osobami a dobré nastavení celého konkurzního řízení. A také se zamyslet nad následujícími otázkami:

Pro zobrazení pracovní situace je třeba se přihlásit (vpravo nahoře) nebo si zakoupit další licenci.

Kategorie pracovních situací

Aktualizované pracovní situace

Dohoda o výkonu práce z domova N

Publikováno:

Pedagogické koncepce N