Účast žákyně na škole v přírodě

OaO ID: 30813 Zodpovězeno: 16. 03. 2022

Plné znění otázky

V 1. ročníku máme od září 2021 žákyni, která se vzdělává v souladu s par. 41 - individuální vzdělávání. Nyní maminka projevila zájem vyslat toto dítě společně s jednou první třídou na školu v přírodě, která se bude konat v květnu. Jak doporučujete k této situaci přistoupit? Brání tomuto vyslání nějaké právní aspekty, nebo záleží pouze na naší dobré vůli? Jak je to s pojištěním vzhledem k možnému úrazu? 

Odpověď

Máte předplatné? Přihlaste se.

Tento dokument je jen pro
předplatitele.

Nemáte předplatné? Nevadí! Zaregistrujte se, zadejte telefonní číslo a získejte
zdarma plný přístup do webové aplikace na 14 dnů.

Se zkušební verzí můžete 14 dní bezplatně:

  • Číst všechny odborné články z placené sekce - Pracovní situace.
  • Procházet povinnosti uvedené v Kalendáři. 
  • Využít odpovědi na otázky položené v rámci odborné poradny.
  • Stáhnout si potřebné vzory, formuláře či další praktické dokumenty.
  • Vyhledat předpisy ve všech časových verzích vč. možnosti porovnávání, komentáře i judikaturu.
  • Využít praktické funkce, jako např. sledování témat, uložení do oblíbených nebo vlastní poznámky k textu.

A dále máte k dispozici přístup
(i po skončení 14denního zkušebního přístupu):

  • k denně aktualizovanému zpravodajství z oblasti školství, 
  • k otevřeným článkům časopisů naší redakce, 
  • k aktuálnímu znění právních předpisů vztahujících se k řízení školy a vedení zaměstnanců.

Registrovat