Salmondo - online nástroj pro podporu kariérového poradenství na ZŠ i SŠ

Datum: Autor/autoři: Tibor Kučera Rubrika: Kariérové poradenství

Brněnská společnost Salmondo vyvíjí webový systém pro podporu kariérového poradenství na základních a středních školách. Webová aplikace má za cíl efektivně poskytnout základní poradenství většímu množství studentů, kteří zvažují výběr dalšího studia a řeší volbu kariéry. Zároveň je připravena tak, aby s jejími výstupy a metodikou výchovní a kariérní poradci mohli dále pracovat a využít je ve své poradenské praxi.