Hra s fantazií aneb Tajemství skřítkovy lesní říše

Datum: Autor/autoři: Naděžda Kalábová Rubrika: Inovace a inspirace

Školní družina poskytuje dětem prostor k různým činnostem, soutěžím a hrám. Při těchto činnostech se učí děti mezi sebou spolupracovat, vzájemně si pomáhat, komunikovat mezi sebou, porovnávat výsledky své práce. Proto nabízím k vyzkoušení i nápady plné fantazie. Děti rády poznávají nové a nové hry, experimentují, na základě bohaté fantazie si hrají, plní nejrůznější úkoly, vymýšlí zajímavé texty, ve kterých uplatňují své nápady, fantazii, kreativitu.