Tajemné kouzlo Vánoc

Datum: Autor/autoři: Mgr. Miroslava Strakatá Rubrika: Inovace a inspirace

Z textů a not vánočních koled dýchá romantika, jež vyvolává kouzelnou představu o prožívání vánočních svátků. Ať už slavíme vánoční svátky jakýmkoliv způsobem, neměli bychom zapomínat, že jsou to především svátky plné sváteční harmonie, radosti a lásky, kterou sdílíme v tomto období se svými nejbližšími, a měly bychom učit vnímat tuto tradiční krásu také děti. Užijme si kouzlo slavnostní předvánoční a vánoční atmosféry a rozzářené dětské oči v duchu vánočních tradic, zvyků a krajových obyčejů.