Vítězové Národní ceny kariérového poradenství jsou inspirací pro školní poradce

Datum: Autor/autoři: Petr Chaluš , Gabriela Kabotová Rubrika: Kariérové poradenství

Každý rok uděluje české Centrum Euroguidance při Domu zahraniční spolupráce Národní cenu kariérového poradenství (NCKP) poskytovatelům kvalitních služeb v této oblasti. Do soutěže se mohou zapojit jak jednotlivci, tak organizace. Přihlášené aktivity pak mohou podporovat různé oblasti kariérového rozvoje dětí, mládeže a dospělých. Výherce získá mimo jiné možnost vyjet na zahraniční studijní cestu. Oceněné aktivity jsou dále propagovány a šířeny mezi další pracovníky z oboru na stránkách www.euroguidance.cz.