Cože nás to má ten koronavirus naučit?

Datum: Autor/autoři: Mgr. Jitka Hřebecká Rubrika: Distanční vzdělávání

Otázkou uvedenou v titulku se asi v poslední době zabývá nejeden obyvatel Evropy. To, v čem teď musíme žít, nám rozhodně přerovná hodnoty. Věci, které dříve byly zásadní, najednou ustupují do pozadí. Začínáme si vážit těch, které bývaly tak samozřejmé. Ve školství to platí taktéž. Ze dne na den jsme se střetli s tvrdou realitou, vzdělává se teď jinak a hotovo. Bojují s tím děti, učitelé i rodiče. Pro všechny je to nová situace, všichni se v ní učíme chodit.