Kulatý stůl SKAV a EDUin k volbám: Čeho chtějí politické strany dosáhnout ve školství?

Vydáno: 1 minuta čtení

Zveme vás na zářijový kulatý stůl, který se bude konat k tématu parlamentních voleb. U této příležitosti jsme pozvali zástupce politických stran. Pozvání do panelové diskuze přijali: P. Fiala (ODS), I. Gabal (KDU-ČSL), M. Chládek (ČSSD), O. Liška (SZ), D. Navrátilová (LIDEM) a J. Zlatuška (ANO).

Kulatý stůl SKAV a EDUin se koná ve čtvrtek 19. září 2013 od 10:00 do 12:30 hodin v aule ZŠ Vodičkova 22, Praha 1.

Cílem kulatého stolu je hledat odpovědi na otázky:

• Co je Vaším nejdůležitějším cílem v oblasti vzdělávání, kterého chcete dosáhnout jako budoucí ministr školství? Kde ho najdeme ve volebním programu vaší strany?
  • Co uděláte jako ministr pro to, aby se každé dítě ve škole opravdu něco naučilo?
  • Jaká konkrétní opatření pro podporu učitelské práce navrhujete? Jaký je váš názor na připravovaný kariérní řád učitelů?
  • Jaká je vaše představa o dalším vývoji maturitní zkoušky a plošného testování?
  • V čem chcete navázat na práci současného vedení ministerstva školství a v čem byste chtěli jít jinou cestou?

Panelisté:

Petr Fiala, ODS
Marcel Chládek, ČSSD
Ondřej Liška, Strana zelených
Jiří Zlatuška, ANO
Dagmar Navrátilová, LIDEM
Ivan Gabal, KDU-ČSL
Lenka Wagnerová, Česká pirátská strana

Moderuje: Tomáš Feřtek, EDUin, o. p. s.