Jak pečovat o wellbeing pedagogů a žáků a nastolit ve škole atmosféru důvěry

Kategorie: Aktuality Autor/autoři: NPI ČR

Zveme vás na webinář k možnostem dlouhodobé, systematické péče o wellbeing žáků i pedagogů středních škol

Webinář „Jak pečovat o wellbeing pedagogů a žáků  a nastolit ve škole atmosféru důvěry“ pořádá 21. září od 13 hodin projekt Podpora krajského akčního plánování NPI.

Stres a chybějící pocit bezpečného prostředí ve škole negativně ovlivňuje proces učení žáků. Horší studijní výsledky jsou rovněž zaznamenávány ve třídách, kde učí stresovaní a frustrovaní pedagogové (nemluvě o riziku jejich fluktuace či syndromu vyhoření).

Webinář nabídne konkrétní kroky, jak cíleně a dlouhodobě podpořit wellbeing na středních školách, stranou nezůstane ani téma digitálního wellbeingu, které při současných možnostech využívání digitálních technologií při online i prezenční výuce nabývá na aktuálnosti.

Podrobnosti o akci a registrace ZDE.

Zdroj: NPI ČR

NPI ČR – Národní pedagogický institut České republiky - SYPO