Jablka

Čeho je plné u nás prodávané ovoce? Škodlivých chemických látek, nebo naopak těch prospěšných, jako jsou vitamíny a antioxidanty? Nejlepší laboratoře v zemi na Vysoké škole chemicko-technologické otestovaly jablka a hroznové víno prodávané jak v supermarketech, tak na farmářských trzích. A výsledky jsou překvapivé. Státní zemědělská a potravinářská inspekce v poslední době opakovaně v našich obchodech odhalila polská jablka s vysokým množstvím toxických pesticidů, které až dvacetinásobně přesahovaly povolené limity, nebo byly dokonce zakázané.

JABLKA
Bio jablka
Prodávající: Kaufland
Země původu: Itálie