Předvánoční čas ve školní družině

Blíží se období Vánoc, kdy všechny děti dostávají dárky. K Vánocům patří letité tradice, zvyky, pečení perníčků a další činnosti. A jak prožívají vánoční atmosféru děti ve školní družině?

Předvánoční čas ve školní družině
Naděžda
Kalábová
vychovatelka, Základní škola Prostějov,
Dr.
Horáka 24
Učí se básničky, písničky o Vánocích, o zimě, připravují vystoupení pro rodiče, prarodiče, pečou perníčky, vymýšlejí pohádky, vyrábějí nejrůznější výrobky, kterými udělají radost.
V každé školní družině předvánoční přípravy prožívají svým způsobem. V naší školní družině nemyslíme jen na sebe, ale snažíme se vytvářet dárky pro lidi, kteří žijí v domovech pro seniory a v domech s pečovatelskou službou.
V předvánočním období čeká děti více práce, protože rozdávají radost nejen dárečky, ale i milým programem a koledami, které zpívají na pokojích ležících pacientů.
Zima
Přichází paní Zima
a je celkem prima.
Spoustu dětí o ní snilo,