Zlatá karabina 2018 - Nominace jsou otevřené!

Vydáno: 1 minuta čtení

Kdo se stane nejlepší zástupkyní či zástupcem ředitele roku 2018? Může být z vaší školy!

Vyhlašujeme 5. ročník soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy. Stačí vyplnit nominační dotazník. Čím poutavější vaše nominace bude, tím je větší šance, že porota vybere vaší zástupkyni či zástupce. Prosím, vyplňte všechny odpovědi.

Řízení školy onlineJak nominovat?

• Vyplňte dotazník (je nutné vyplnit odpovědi na všechny otázky).
  • Čím poutavěji popíšete zásluhy, činnosti a příjemné chování vaší paní zástupkyně či pana zástupce, tím více zaujmete naši porotu.

Nominujte zde

Jak soutěž probíhá?

• Nominovat můžete do 15. září 2018.
  • Na základě kritérií obsažených v dotazníku vybere nezávislá porota 5 oceněných - výherce zlaté, stříbrné a broznové karabiny a dvě ocenění za mimořádný počin.
  • Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v rámci odborné konference určené zástupcům ředitelů škol "Zástupce včera, dnes a zítra9. října 2018 v reprezentačních prostorách Magistrátu hlavního města Prahy.

Vstupenky na konferenci

Vstupenky na konferenci si můžete zakoupit v našem eshopu.

Zdroj: Pozvánka redakce školství, Wolters Kluwer ČR, a. s.