Výživa ve výchově ke zdraví

Vydáno: 1 minuta čtení
  • 2. ročník e-learningového kurzu pro SŠ
  • Nyní probíhá registrace pro školní rok 2017/2018

Výživa ve výchově ke zdravíInformační centrum bezpečnosti potravin Ministerstva zemědělství spouští od 2. 10. 2017 2. ročník e-learningového kurzu „Výživa ve výchově ke zdraví“, který připravilo ve spolupráci s 3. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy a Ústavem zemědělské ekonomiky a informací.

Kurz je zaměřen na zdravou výživu, bezpečnost potravin, hygienu při manipulaci s potravinami a je určen středním odborným školám a středním odborným učilištím potravinářského zaměření a gymnáziím. Nově je e-kurz rozdělen na 25 modulů a rozšířen o další zajímavá témata.

Kurz je k dispozici zdarma.

Podmínkou účasti je registrace, která probíhá do 20. 9. 2017. Dovolujeme si upozornit, že registrovat se musí všichni zájemci o kurz, včetně účastníků loňského ročníku!

Více informací o kurzu a registraci naleznete zde.

ICBP                                        Mze