Učitel pro budoucnost – 27. 3. 2018 Praha

Vydáno: 2 minuty čtení

Přijďte s námi oslavit Den učitelů - náš den! Budeme sdílet, diskutovat a radovat se!

Slavit se dá různými způsoby. My jsme se rozhodli oslavit náš den, Den učitelů, setkáním, diskusí a možná ještě něčím navíc. Nechejte se překvapit!

Dovolte nám Vás pozvat na konferenci Učitel pro budoucnost, která se bude konat den před Dnem učitelů, tedy 27. března 2018, v prostorách Gymnázia Na Zatlance. Program se skládá ze dvou bloků, dopoledního (10.00 – 13.00) a odpoledního (14.00 – 17.15).

Mezi těmi, kteří se rozhodli s námi slavit, jsou Tomáš Zatloukal (ČŠI), Václav Víška, Bořivoj Brdička, Marie Gottfriedová, Ivana Málková, Martin Sedláček a Lukáš Radostný a další. Je tedy na co a na koho se těšit!

Konference má akreditaci MŠMT a může být proplacena ze šablon, protože celkem absolvujeme 8 vyučovacích hodin. Samozřejmostí je osvědčení o absolvování s potřebnými náležitostmi.

Více informací na webu konference: www.upkonference.cz/

Hlavní témata

• Rozvoj osobních kvalit učitele
  • Motivace žáka a učitele
  • Profese učitele
  • Alternativy a společné vzdělávání

Přednášející

• Tomáš Zatloukal (ČŠI)
  • Václav Víška
  • Bořivoj Brdička
  • Marie Gottfriedová
  • Petra Boháčková
  • Bohuslav Hora
  • Ivana Málková
  • Martin Sedláček
  • Lukáš Radostný
  • další

Neváhejte a registrujte se online, počet účastníků je omezen!

Přihlášky a platba: do 5. března 2018!
Účastnický poplatek: 400 Kč
Číslo účtu: 2501373461 / 2010
Kód akreditace: MSMT-28981/2017-2-1045
Termín konference: 27. března 2018
Adresa: Na Zatlance 11, Praha – Smíchov
Facebooková událost: Učitel pro budoucnost

Vaše registrace je platná po vyplnění online formuláře a zaplacení účastnického poplatku. Pokud si přejete, abychom Vám vystavili fakturu, vyplňte prosím při registraci potřebné fakturační údaje. Faktury zasíláme pouze elektronicky.

Pokud máte nějaké dotazy či nápady, neváhejte nás kontaktovat: ucitelprobudoucnost@ucitelskaplatforma.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!

Spolupracujeme s:

• Asociace učitelů angličtiny České republiky, z.s.
  • Řízení školy
  • Učitel naživo

Zdroj: https://ucitelskaplatforma.cz/index.php/ucitel-pro-budoucnost-27-3-2018-praha/