Účetní a daňový seminář

Vydáno: 2 minuty čtení

Seminář s akreditací MŠMT je určený pro vyučující OA a středních škol s výukou účetnictví a pro odbornou veřejnost.

Vzdělávací středisko Ing. Pavel Štohl, s.r.o., a SVŠE Znojmo
pořádá

ÚČETNÍ A DAŇOVÝ SEMINÁŘ

Jedná se o seminář s akreditací MŠMT. Podmínkou pro osvědčení je účast na obou dvou dnech semináře.

1.   den 3. 12. 2018 (9:30 – 15:00)

Účtování v rámci jednotlivých účtových tříd

Obsah seminářeŘízení školy online

Seminář je určen všem, kteří chtějí získat komplexní přehled o účtování v jednotlivých účtových třídách. Formou výkladu, praktických příkladů a e-learningu bude proveden průřezový přehled oceňování a účtování jednotlivých oblastí majetku, závazků, vlastního kapitálu, nákladů a výnosů.

2.   den 4. 12. 2018 (9:30 – 14:00)

Aktuality v účetnictví a daních pro rok 2018/2019

Obsah semináře

Seznámení s aktuálními výklady změn a novinek v účetnictví, daně z příjmů a daně z přidané hodnoty. Bude provedeno jednak shrnutí nejdůležitějších změn v účetnictví a daních v roce 2018 a dále budou účastníci seznámeni s připravovanými změnami od roku 2019.

Místo konání :               hotel Krystal,  Praha 6

Lektoři:                         Ing. Josef Podrazký (daňový poradce)

Ing. Pavel Štohl (daňový poradce a autor učebnic účetnictví)

Kurzovné:                     1 000 Kč za jeden den, 1 800 Kč za oba dny

Poznámka: Seminář je bezplatný pro vyučující škol, které se staly členy Klubu vydavatelství Štohl.

Přihlášky: e-mailem na nechavatlova@svse.cz nebo on-line na www.stohl-znojmo.cz

Zdroj: Pozvánka SVŠE Znojmo