TK k balíčku opatření a ke změnám v předškolním vzdělávání

Vydáno: 1 minuta čtení

Zveme Vás na tiskovou konferenci ke změnám a opatřením v oblasti předškolního vzdělávání, která se uskuteční ve čtvrtek 19. ledna od 10:30 na MŠMT.

Ministryně školství Kateřina Valachová představí celý soubor opatření, které MŠMT v uvedené oblasti připravilo jak pro děti, tak pro rodiče a učitele. Kromě úprav Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, připravilo ministerstvo školství pro ředitele mateřských škol také „Informační materiál ke vzdělávání dětí od 2 do 3 let v mateřské škole“ tak, aby jim ulehčil orientaci v nově nastavené legislativě a organizačních podmínkách.

MÍSTO: Velký zrcadlový sál, MŠMT, Karmelitská 8, Praha 1

ČAS:    19. ledna 2017 v 10:30 hod.

ÚČAST:Kateřina Valachová, ministryně školství, mládeže a tělovýchovy

Eva Soukalová, učitelka, zástupkyně ředitelky MŠ a předsedkyně profesní sekce ČMOS PŠ

Dagmar Nejedlá, ředitelka ZŠ a MŠ Kameničky, poradkyně ministryně

V případě zájmu o účast se, prosíme, akreditujte na adrese press@msmt.cz do středy, 18. ledna do 16. 00 hod.

Zdroj: http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/avizo-19-1-tk-k-balicku-opatreni-a-ke-zmenam-v-predskolnim