Skupina KROUŽKY spustila finanční sbírku na kroužky pro děti, jejichž rodiče se dostali do finanční tísně

Vydáno: 7 minut čtení

Skupina KROUŽKY, která je jedním z největších organizátorů zájmových a vzdělávacích kroužků a volnočasových aktivit pro děti přímo v základních a mateřských školách po celé ČR, a která je součástí české investiční skupiny DT-holding, a. s., podnikatele Daniela Tomeše, spustila finanční sbírku na volnočasové aktivity pro děti, jejichž rodiče se dostali do finanční tísně a nemohou svým dětem kroužek zaplatit. 

„Bohužel je u nás i díky současné složité ekonomické situaci stále hodně dětí, kterým jejich rodiče z finančních důvodů volnočasový kroužek zkrátka zaplatit nemohou. Velmi rádi bychom dali co největšímu počtu dětí krásný vánoční dárek – možnost navštěvovat kroužky. Děti, které díky naší sbírce podpoříme, budeme vybírat ve spolupráci s řediteli základních a mateřských škol. Budeme tak mít jistotu, že se s penězi efektivně naloží, a že vybrané děti budou přesně ty, kterým kroužek rodiče opravdu zaplatit nemohou,“ říká vedoucí projektu sbírky ve skupině Kroužky Karel Malec.

„Pomůžeme tak nejen dětem, kterým takto můžeme zaplatit kroužek a podílet se tak na jejich osobnostním rozvoji, ale i rodičům, kterým díky naší službě vyzvedávání dětí přímo ve škole zaručujeme, že mohou v klidu pracovat, zatímco jejich děti jsou na kroužku,“ dodává.

Lidé a firmy mohou sbírku podpořit na stránce https://www.darujme.cz/projekt/1207308, nebo prostřednictvím transparentního účtu sbírky: 123-8812060267/0100. Aktuální stav sbírky je možné sledovat také na stránce www.krouzky.cz/darujme. Sbírka odstartovala v pátek 9. prosince a poběží 50 dní.

Každá koruna se počítá. Průměrně každých vybraných 1500 korun znamená jedno dítě na kroužku. Průměrně každých vybraných 100 korun představuje hodinu dětské radosti.         

Finanční sbírka podpoří děti ze ZŠ a MŠ v Praze, Ostravě, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Kolíně, Českém Brodu či Chrudimi.

Odkaz na sbírku: https://www.darujme.cz/projekt/1207308 

Skupina KROUŽKY

Již od roku 1999 organizuje zájmové a současně vzdělávací kroužky pro děti přímo ve školách a školkách po celé ČR. Jen v Praze úzce spolupracuje s více než 180 školami a rodičům tím šetří čas, protože lektoři chodí za dětmi přímo do škol(ek). Nabízí nejširší nabídku kroužků v České republice, celkem přes 50 druhů. Za celou dobu působení v nich strávilo svůj volný čas více než 100 000 dětí.

Společnost učí děti zábavnou formou, protože ta je při rozvoji dítěte nejefektivnější. Zároveň však cítí velkou zodpovědnost a přistupuje k výuce vysoce profesionálně, a to pod dohledem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Česká školní inspekce jí udělila nadprůměrné hodnocení.

V roce 2014 rozšířila společnost svoji působnost v rámci regionálních poboček po celé ČR a Slovensku.

Děti při výuce pracují s vlastními metodickými materiály a pomůckami, které jsou díky zkušeným metodikům neustále aktualizovány a vylepšovány. Společnost pořádá pobytové a příměstské tábory, dětské soutěže, sportovní turnaje a projekty pro rodiny s dětmi.

Provozuje táborový areál RS Kroužky nad Moníncem v krásné přírodě v těsné blízkosti lyžařského areálu. Zde se konají letní tábory, víkendy, kroužková soustředění, školy v přírodě a lyžařské kurzy.

Nejmladším projektem je založení Základní umělecké školy Flow v roce 2021, která byla úspěšně otevřena v OC Spektrum v Čestlicích. Vizí společnosti je tento koncept rozšířit i do dalších OC v ČR. Společnost je tým lektorů, pedagogů, metodiků a zkušených odborníků, jejichž hlavním mottem je “Vše pro dětský úsměv“.

KROUŽKY v číslech

  • 6 500+ dětí každoročně navštěvuje aktivity.
  • 300+ základních a mateřských škol, se kterými spolupracují.
  • 400+ kvalifikovaných lektorů v rozmezí 18–60 let, kteří vedou kroužky.
  • 160 000+ individuálních přístupů za rok na webové stránky.
  • 16 000+ aktivních e-mailových adres v newsletterové databázi.
  • 10+ veřejných eventů během školního roku s účastí až 500 dětí a jejich rodičů a přátel.
  • 1 500+ dětí, které se účastní pobytových a příměstských táborů.
  • 5 000+ aktivních sledujících na sociálních sítích.

O společnosti DT-holding, a. s.:

Investuje do úspěšných a perspektivních společností v mnoha oborech podnikání. Ve svém portfoliu má společnosti realizující stavební a výrobní projekty, firmy poskytující investiční a realitní služby, vývojáře a dodavatele specializovaného softwaru pro obchod a v neposlední řadě celorepublikový maloobchodní řetězec. Jako poslední rozšířila portfolio společnost, zabývající se zájmovými a vzdělávacími kroužky a také základní umělecká škola. DT-holding představuje uskupení úspěšných firem, které podnikají v několika různých oblastech obchodu i služeb a jejich činnosti se vzájemně doplňují. Více informací najdete na www.dt-holding.cz

Představení společností:

Skupina KROUŽKY

Společnost organizuje zájmové a vzdělávací kroužky pro děti přímo ve školách a školkách, ale také víkendové a týdenní tábory ve vlastním areálu na horách. Skupina KROUŽKY zastřešuje také Základní uměleckou školu a Středisko volného času pod názvem Flow a rekreační středisko Kroužky nad Moníncem.

www.krouzky.cz

TRAFICON TOBACCO RETAIL, s. r. o., přední česká síť prodejen tabákových výrobků, tiskovin a loterijních služeb provozovaná na základě franšízingu. Historie značky TRAFICON sahá do roku 1996, kdy její zakladatel a současný majitel Daniel Tomeš začal provozovat první trafiku v Liberci. Postupem času si uvědomil, že budoucnost obchodu v tomto oboru je ve vybudování rozsáhlé sítě moderních prodejen umístěných na klíčových místech po celé ČR. A tak počet trafik rychle rostl. Nyní jich je 160 s tržbami převyšujícími 2 mld. Kč a další prodejny přibývají.

www.traficon.cz

Skupina H&Q, nábytek na míru pro obchod a služby

V rámci skupiny H&Q poskytuje zakázkovou výrobu nábytku, která spojuje kvalitní českou truhlářskou práci se znalostí specifických potřeb obchodu, retailového řetězce nebo firmy. Umí zajistit i kompletní přestavby a vybavení komerčních nebo kancelářských interiérů na klíč. Součástí skupiny H&Q je nově také truhlářská společnost Remy design se sídlem v Rychnově u Jablonce nad Nisou, která působí v oboru truhlářské výroby již více než 18 let. Společnost disponuje počítačem řízeným výrobním centrem pro přesnou a precizní práci a její výrobní portfolio zahrnuje výrobu atypického nábytku (pro soukromé interiéry, obchody, předváděcí a školicí prostory), výstavnictví (komplexní realizaci výstavních prostor v ČR i v zahraničí), stavební truhlářství a projekční činnost.

www.hq-design.cz

www.remydesign.cz

Skupina E&Q

E&Q je česká investiční skupina založená v roce 2017, která je součástí DT-holdingu. Zaměřuje se na investice do nemovitostí a jejich správu. Využívá dlouholetých zkušeností na realitním a developerském trhu pro realizaci jednotlivých projektů ve všech hlavních segmentech (residenční, komerční i industriální). Díky celorepublikovému pokrytí je schopna realizovat projekty v celé ČR a současně zajistit pro své klienty poradenství dle jejich požadavků v rámci kompletního obchodního procesu.

www.eq-reality.cz

NG retail, s. r. o., software pro retail

Společnost se specializuje na vývoj a implementaci aplikačního softwaru pro retail a obchodní firmy. Vyvíjí pokladní systémy, věrnostní programy a digitální karty, mobilní aplikace, CRM, software pro analýzu dat a segmentaci zákazníků.

www.ngretail.cz

Kontakt pro média:

Ondřej Hampl                                                                                   

ACCEDO Czech Republic Communications                                                  

ondrej.hampl@accedo.cz

+420 775 132 199