Škola s pravidly, limity a rituály

Vydáno: 2 minuty čtení

7. celostátní konference pro pedagogy základních škol -  Opakování úspěšné konference

Potřebují žáci pravidla, aby byli v bezpečí?  Potřebují pravidla, aby škola měla řád?

www.infracz.cz

PRAHA, 11. 5. 2018

Hotel Olšanka, Táboritská 1000/23

konference je akreditovaná u MŠMT (č.j.: MSMT-840/2017-2-83)

Pravidla, řád a limity hrají ve výchově a vývoji důležitou roli. Každý potřebuje mantinely pro to, aby se mohl cítit bezpečně. Na konferenci se budeme zabývat významem nastavení pravidel u dětí školního věku pro jejich další život, socializaci a školní i životní úspěšnost. Upozorníme na důsledky bezlimitní výchovy. Ukážeme si cesty k utváření funkčních pravidel – i mezi členy pedagogického sboru.

Na konferenci tentokrát vystoupí:

PhDr. Václav Mertin, Mgr. Anna Doubková, Mgr. Marika Kropíková,

doc. PhDr. Ilona Gillernová, CSc., Mgr. Květa Hrbková

Konference je realizovaná ve spolupráci s Asociací pedagogů základního školství ČR a Virtuální školou o. p. s.

Řízení školyProgram konference – přednášky

• prezence účastníků bude probíhat od 8:00 hod.
  • zahájení konference v 9:00 hod.
  • závěr konference v 17:00 hod.

přesný časový program připravujeme

• Kdo potřebuje ve škole pravidla?
    • Mgr. Anna Doubková
  • Pravidla a řád v rodině a vliv výchovy na chování dětí ve škole
    • PhDr. Václav Mertin
  • Pravidla, limity a rituály ve třídě
    • Mgr. Marika Kropíková
  • Důležití dospělí a jejich role v životě dospívajících
    • doc. PhDr. Ilona Gillernová, CSc.
  • Hranice, pravidla a limity mezi členy pedagogického sboru
    • Mgr. Květa Hrbková

Účastnický poplatek: 1.750 Kč/osobu

Cena je konečná a nebude k ní účtováno žádné DPH. Cena zahrnuje veškeré studijní materiály a celodenní stravování.

Infra

Pořádá INFRA, s.r.o. - poskytovatel odborného vzdělávání pro pedagogy,  akreditovaná vzdělávací instituce u MŠMT, vydavatel tradičních metodických materiálů KAFOMET,  člen Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR

Více informací  na www.infracz.cz