Škola hrou po čtvrté

Vydáno: 1 minuta čtení

Talentcentrum Národního institutu pro další vzdělávání zve pedagogy základních škol na tradiční podzimní akci Škola hrou po čtvrté, tentokrát s podtitulem „S námi můžete počítat“. Jedná se o akreditovaný DVPP seminář Využití her při výuce s integrovanými nadanými žáky.

Kurz je zaměřen na cílevědomé zařazování her do výuky jako účinný nástroj k rozvoji konkrétních kompetencí žáků. V rámci programu budou různé hry představeny s tím, že si je účastníci sami zahrají, případně i se samotnými žáky. Získají tak přímou zkušenost a naučí se, jak hry užívat ve specifických podmínkách ve třídě s nadanými dětmi. Zaměření představovaných her směruje převážné do oblasti logiky a matematiky, včetně hlavolamů, šifer a dalších forem.

Setkání se koná v sobotu 5. listopadu 2016 na ZŠ Karla Čapka, Kodaňská ul.,  Praha 10 – Vršovice od 9.00 do 17.00 hod.

Seminář je bezplatný a přihlašovat se můžete na: http://www.nidv.cz/aplikace/prihlasovani/kurzy_prihlasit.php?id_kurzu=53522&operace=detail

Podrobnější informace naleznete v programu. O případné další informace pište na: litavsky@nidv.cz

NIDV