Přihlaste se do soutěže Škol(k)a jinak 2016

Vydáno: 1 minuta čtení

Škol(k)a jinak je soutěží pro školky a školy, které zřizuje obec či město.

Pokud jste zaznamenali soutěž Knihovna jinak, o které byl 26. dubna 2016 pořad „Jak to vidíte?“ s Patricií Strouhalovou v Českém rozhlase Dvojka, jistě se rádi přihlásíte do soutěže Škol(k)a jinak.

Podstatou soutěže
 je opět ukázat, co právě u vás, ve škole či školce, děláte jinak, namotivovat a inspirovat ostatní a v neposlední řadě se pochlubit.

K přihlášení stačí opravdu málo - jedna fotografie a krátký text (max. 10 vět) o tom, co u vás děláte jinak.
Pošlete je do 11. června 2016 na e-mail: tuzilova@smocr.cz

Hlasovat se bude na facebookových stránkách Svazu, kde na týden vaše fotografie s texty vystavíme. Školka a škola, která obdrží nejvíce lajků vyhrává. Lajky počítáme jako kliky, nerozlišujeme překvapené, radostné, případně naštvané smajlíky - řídíme se výsledným počtem, v této soutěži i hateři pomáhají k vítězství.

Harmonogram přihlášek:

• Zaslání fotografií s popisem: do 11. 6. 2016