Přihlášky otevřeny a letíme do Chicaga

Vydáno: 2 minuty čtení

Přihlášky do 4. ročníku jsou otevřeny

Soutěž a Podnikej je program pro studenty středních škol z České republiky. Soutěž je určena studentům, kteří mají zájem o inovativní řešení problémů a tvorbu svého vlastního podnikání ještě na střední škole a později při svém dalším studiu či praxi. Účastníci v regionálních kolech soutěží proti svým kolegům z ostatních škol v rámci regionu. Vítězové jednotlivých kol se utkají ve finálovém celostátním kole, které se koná v Praze.

Dočkali jste se!Řízení školy online

Začalo přihlašování do 4. ročníku Soutěž a Podnikej a tím je nový ročník zahájený.

Kdo nahradí Pochopim.to a tým složený z Ondřeje Gonzora, Tomáše Vrbovského a Jana Kaifera na pomyslném trůně se dozvíme až příští rok v lednu, ale týmy a nápady, které se o vítezství utkají a stanou se absolventy 4. ročníku, poznáme již 2. října.

Budou mezi nimi i vaši přátelé?

Ceny v republikovém kole

• 1. místo Obchodní cesta do Chicaga
  • 2. místo  Stipendium European Centre for Career Education na letní program
  • 3. místo  Ceny v hodnotě 35 000 Kč

Ceny v regionálním kole

1. místo Dvouhodinová konzultace s expertem v oboru

2. - 3. místo Semináře na obchodní témata

Speciální regionální ceny

• 1. místo 10 000 Kč
  • 2. místo 8 000 Kč
  • 3. místo 7 000 Kč

Vítěz regionálního kola ve Zlíně obdrží i roční členství v coworku TIC Zlín.

Zdroj: Newsletter Soutěž a podnikej, červenec 2019; https://soutezapodnikej.cz/o-soutezi/