Online setkání k možnosti čerpání ŠABLON

Vydáno: 1 minuta čtení

Vážení příznivci vzdělání v AKADEMII Libchavy, věříme, že přichází čas, kdy se mentoring, koučink či supervize stanou ve školách běžně používanými nástroji.

Operační program Jan Amos Komenský – ŠABLONY přinesl velkou pozitivní změnu v čerpání finančních prostředků na další vzdělávání.

Co se změnilo?

• Lze čerpat na libovolné vzdělávání s hodinou dotací v násobcích čísla 8 (8, 16, 24, 32, ...).
  • Zaměření dalšího vzdělávání není tematicky nijak omezeno.
  • Lze čerpat i na kurzy bez akreditace.
  • Lze čerpat i na mentoring, koučink, supervizi.

To jsou změny, které nás těší :-)

Rádi bychom vám ulehčili orientaci v ŠABLONÁCH, jak je můžete využít pro svou školu, pedagogy.

Pavel Škramlík a Jana Kazíková vám na online schůzkách předají informace, jak se dají obecně šablony využít na podporu škol i jak se dají využít na projekty AKADEMIE Libchavy – stačí vyplnit přihlášku na našem webu a my vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi ke schůzce

Termíny konání:

3. 11. 2022, od 10:00 do 11:00

7. 11. 2022, od 13:00 do 14:00

V případě zájmu či dotazů ohledně programů projektu SPOKOJENÉ A TVOŘIVÉ ŠKOLY kontaktujte:

Miriam Vávrovou

skoly@akademiesro.cz