Konference Strategie 2030+ k představení priorit školství na období 2023-2027

Vydáno: 1 minuta čtení

Dne 14. prosince 2023 proběhne další výroční konference s názvem „Strategie 2030+“, kterou pořádá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Cílem této akce je představit aktuální stav implementace Strategie 2030+ a prezentovat plán aktivit školství, které jsou promítnuty v aktuálním Dlouhodobém záměru vzdělávání ČR na období 2023-2027. Konferenci úvodním slovem zahájí ministr školství Mikuláš Bek a budou jí provázet ti, kteří mají Strategii i Dlouhodobý záměr České republiky na starosti.

Těšit se můžete také na diskuzi s tvůrci Strategie o jejím naplňování a vizích, kam by mělo české školství směřovat. Velký prostor bude pro představení konkrétních aktivit na další 4 roky, a hlavně na vaše dotazy a podněty k těmto aktivitám. Otázky můžete posílat již nyní (přes přihlašovací formulář) a brzy zveřejníme ambasadory, které je za vás odborníkům z MŠMT budou klást.

Více o akci se dozvíte ZDE.

Zdroj: https://www.edu.cz/konference-strategie-2030-k-predstaveni-priorit-skolstvi-na-obdobi-2023-2027/