K příležitosti letošního Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti (ECSM) již po několikáté spojili NÚKIB a Ámos Vision síly pro šíření osvěty kybernetické bezpečnosti

Vydáno: 1 minuta čtení

V rámci kampaně ECSM jsou po dobu 2 týdnů nasazeny krátké videospoty, které propagují komiksové on-line kurzy NÚKIB určené přímo žákům.

Součástí každého spotu je také QR kód, který žákům usnadní návštěvu on-line kurzu. Síť interaktivních informačních panelů Ámos Vision využívá 220 českých škol. Jedná se o účinný komunikační kanál k vyučujícím, kterým tímto nabízíme materiály a inspiraci do výuky. Tato spolupráce pomůže přispět ke zvýšení povědomí v rozmanitých tématech kybernetické bezpečnosti.

Zdroj: Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost - K příležitosti letošního Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti (ECSM) již po několikáté spojili NÚKIB a Ámos Vision síly pro šíření osvěty kybernetické bezpečnosti (nukib.cz)