Jsou prváci na Vaší škole spokojeni? Průzkum mezi žáky prvních ročníků SŠ

Vydáno: 2 minuty čtení

Žáci prvních ročníků mají za sebou premiéru na střední škole. Víte, zda jsou na Vaší škole šťastní? Co jim nejvíc vadí a co naopak na škole oceňují? Nebo jestli by Vaši školu doporučili mladším kamarádům? Pokud byste rádi znali odpovědi na tyto otázky, zprostředkujte prosím vyplnění dotazníku žáky prvních ročníků a pomozte nám tak zjistit jejich přání, pocity a názory.

Školám, které dotazník vyplní, a napíší na adresu kosikova@nezzazvoni.cz či obratem odpoví na tento e-mail, zašleme individuální výsledky pro jejich školu zdarma.

Dotazník můžete žákům zaslat na e-mail, či společně vyplnit během hodiny informatiky. Vyplnění dotazníku zabere 15 minut a odpovědi žáků jsou zcela anonymní. Dotazník lze vyplňovat i na chytrých telefonech či tabletech. Uzávěrka dotazníkového šetření je 31. ledna 2019. Celkové anonymní výsledky budou zpracovány odborníky na náborový proces a sociologický výzkum a v průběhu února v podobě ucelené výzkumné zprávy zveřejněny jak všem školám, tak i veřejnosti.

Dotazník naleznou žáci na této adrese, kterou si přepíší do adresního řádku svého internetového prohlížeče: www.nezzazvoni.cz

Dotazník naleznou žáci na této adrese, kterou si přepíší do adresního řádku svého internetového prohlížeče www.nezzazvoni.cz/prvaci

Zdroj: Zpráva http://www.nezzazvoni.cz/