Jak na nedostatek pracovních sil, odměňování i GDPR? Konference personalistů, už za měsíc v Brně!

Vydáno: 3 minuty čtení

Už za necelý měsíc, přesně 5. až 7. září 2018, bude jihomoravská metropole Brno hostit jednu z důležitých událostí sezóny všech personalistů – konferenci, která se bude zabývat tématy odměňování, homeworkingu a strašáku GDPR v dennodenní práci každého personalisty. Mezi přednášejícími budou nejen předsedové krajských soudů, ale rovněž soudci Ústavního, Nejvyššího i Nejvyššího správního soudu ČR, zástupci ministerstva školství, vnitra i financí.

Snad každého z nás trápí přehršel často složitých nařízení, směrnic a norem, jimiž se musíme závazně řídit a  jejichž počet neustále nezadržitelně roste. Stejně vážným problémem a také výzvou pro nás všechny se v poslední době stala otázka lidských zdrojů.

Jak z toho ven? Právě chystaná konference má ambiciózní cíl na tyto otázky odpovědět a ukázat cestu, jak výzvy úspěšně zvládnout. Účast je užitečná pro každého vás, kdo chce dozvědět novinky ze svého oboru a být o krok napřed.

Řízení školy onlineAkci pořádá osvědčený Klub personalistů o.p.s. společně s Asociací krajů ČR, Sdružením tajemníků městských a obecních úřadů ČR, zástupci krajů i ministerstev. Přihlásit se je stále možné!

Stačí navštívit webové stránky www.konference.klub-personalistu.cz a vyplnit příslušnou přihlášku.

O tom, že program i témata budou skutečně pestrá, není pochyb. Posuďte sami – hned po úvodním středečním zahájení čekají účastníky témata jako Odměňování civilních zaměstnanců a jeho analogie odměňování státních úředníků a úředníků ÚSC, zákon č.106 a jeho použití v praxi, řešení insolvencí z hlediska zaměstnanců, aktuality v pracovním právu či aktuální strašák GDPR v praxi.

Po prvním náročném dni bude následovat doprovodný program, který je důležitý pro efektivní networking a rozšíření tolik potřených kontaktů. Slavnostní raut bude připraven v zahradě samotné vily Tugendhat!

Druhý den bude vyhrazen pro jednotlivé sekce státní služby, ať už se jedná o sekci školství, zdravotnictví či personální a sociální věci.

Konferenci završí den číslo tři, který se bude zabývat tématy trestné činnosti úředních osob, riziky stíhání zvolených funkcionářů samosprávních celků, novým trestním deliktem – maření spravedlnosti či praktickými poznatky o trestním stíhání a rozhodovací činnosti hejtmanů, primátorů, starostů, radních a dalších úředníků.

Ti zájemci, kteří se zúčastní všech tří dnů konference, obdrží tři osvědčení o účasti na akci, jež je akreditována Ministerstvem vnitra ČR.  Je zde také možnost zúčastnit se pouze vybraných dnů konference, které vás budou zajímat.

Status exkluzivity propůjčuje konferenci poskytnuté záštity. Tu první zastřešuje druhý nejvyšší ústavní činitel České republiky, předseda Senátu Parlamentu České republiky pan Milan Štěch. Druhou poté úspěšný  hejtman Pardubického kraje, pan Martin Netolický.

Řízení školy onlineDůležité informace

• Konference Personalistů:  Brno, 5. - 7.9. 2018
  • Hlavní témata: Odměňování, homeworking a GDPR v práci personalisty
  • Pro zájemce: www.konference.klub-personalistu.cz, telefon: 222 511 152

Zdroj: Pozvánka Klubu Personalistů, o. p. s.