IT guru - konzultant pro školy

Vydáno: 3 minuty čtení

Online konzultace a webináře

1. 11. 2022 14.30 - 15:00

Zveme Vás na setkání 1. listopadu, kde Vám představíme listopadové online konzultace a webináře pro celý tým školy, které nabízí členské organizace DigiKoalice. Setkání bude krátké, informativní. Představíme Vám také službu IT guru NPI ČR.

Své si najdou ředitelé, učitelé, metodici prevence či ICT koordinátoři.

Cena: zdarma
Zapojené organizace: NPI ČR, MŠMT

Do veřejného online přehledu listopadových akcí postupně doplňujeme celou nabídku pro týmy 1. stupně ZŠ ze sítě našich partnerů a spolupracujících organizací a NPI ČR. Všechny nabízené akce jsou zdarma a online.

Jak se akcí zúčastnit?
  • na akce NPI ČR se hlaste prosím přímo přes odkazy v přehledu;
  • přihlašování na akce členských organizací DigiKoalice probíhá v online formuláři (nyní již akce REPLUG ME, H-EDU, Avatar media, s. r. o., SciLearn English, Centrum kybernetické bezpečnosti, z. ú, další přibývají);
  • přehled akcí jednotlivých organizací DigiKoalice s anotacemi a odkazy na online místnosti najdete v online programu.

Na akce v online programu je možné se připojovat i bez předešlé registrace. Budeme rádi za šíření pozvánky i mezi Vaše kolegy. Pokud nám účastníci předají na sebe e-mail, můžeme jim poslat zprávu při změnách v akci a zůstat v kontaktu.

Pokud nám v online přehledu listopadových akcí něco chybí, napište nám na digikoalice@npi.cz.

Těšíme se na Vás!

Pokud akci 1. listopadu ve 14:30 nestihnete, záznam z online konzultace Vám zašleme 2. listopadu po akci.

Informace o akci podává Petr Naske, 774089047, digikoalice@npi.cz

IT konzultant pro školy

Potřebujete odbornou pomoc při správě IT ve škole? Řešíte infrastrukturu, bezpečnost či finance na rozvoj IT? Chcete poradit se správou sítě? Chcete si udělat audit zabezpečení a stavu sítě své školy a nevíte, jak na to?

Národní pedagogický institut má tým IT konzultantů = IT guru, kteří jsou připraveni pomoci vedení školy, koordinátorům ICT, správcům sítě:

• s nákupem digitálních technologií (hardware a software) pro výuku podle nových revidovaných RVP
  • s nastavením digitální infrastruktury, zejm. vnitřní sítě/konektivity
  • s nastavením efektivní IT správy
  • s představením nástrojů pro digitální audit školy
  • s orientací v nových informacích a materiálech, které jsou k dispozici
  • se zabezpečením vnitřní sítě školy
  • s přípravou dokumentace pro pořízení vhodných digitálních technologií
  • v komunikaci se zřizovateli v IT záležitostech
  • a v mnohém dalším…
  • vymezení činnosti IT guru zde

IT konzultanti jsou připraveni pomoci jakékoli základní nebo střední škole. Jsou diskrétní, ke konzultacím přistupují individuálně, s respektem ke svobodné volbě řešení. (Jsou technologicky nestranní.) Konzultace poskytují školám zdarma a s minimální administrativou. Tak se neváhejte ozvat.

Zdroj: