Inkluze dětí – cizinců: Jak na to podle Britů!

Vydáno: 1 minuta čtení

Přijďte se seznámit s unikátní britskou praxí! Víte, že město Leicester je v britských poměrech považováno za jakousi laboratoř inkluzivního a občanského vzdělávání? Ačkoliv je více než polovina obyvatel imigranty či potomky imigrantů, nemá město pověst nějaké "no go zóny" a místní učitelé a školy se nehroutí. Jak to dělají? Lze se něčím inspirovat i pro Prahu a pražské školy?

Leicesterskou praxi představí zástupci organizace School Development Support Agency (SDSA) Adam N. Turner a Khalid Mahmood.

Až osm učitelů či učitelek, vážných zájemců o téma, zapojených v projektu Rovnost a rozdílnost, čeká cesta v červnu do Leicesteru.

Přijďte se dozvědět víc!

Kdy

Úterý 28. 2. 2017, v 17:00

Kde

Café Lajka, U Akademie 11, Praha 7

Z důvodu omezené kapacity prosíme o přihlášení.

Pořádá ji Centrum pro integraci cizinců, o.p.s. a Vzdělávací program Varianty Člověk v tísni, o.p.s.