Fundraising a crowdfunding

Vydáno: 2 minuty čtení

Zajímá vás, jak pro vaší školku sehnat peníze prostřednictvím online fundraisingových nástrojů a jak využít crowdfunding, či-li způsob financování, při kterém více lidí přispívá menším obnosem k cílové částce např. na zajímavé projekty, vybavení nebo krizovou situaci? 

úterý 30.11.2021, 9:30 - 17:30

Přijďte na seminář s Petrem Machálkem – jedním z největších odborníků na neziskové organizace v ČR. Na workshopu se zaměříme na online fundraisingové kampaně a crowdfunding. Ukážeme si, jak fundraisingové kampaně naplánovat a realizovat. Součástí budou ukázky úspěšných kampaní a praktický nácvik. Od workshopu nečekejte frontální přednášku, naopak počítejte s aktivním zapojením.

Workshop povede lektor, konzultant a facilitátor Petr Machálek. Působí na „volné noze“ jako facilitátor, konzultant a lektor pro české i zahraniční nevládní organizace. Soustředí se na témata spojená s fundraisingem, PR a médii, plánováním a vedením občanských kampaní nebo organizačním rozvojem. Dále pak připravuje a facilituje strategická a fundraisingová plánování i jiné procesy.

Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou den před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení. Webinář není organizátory nahráván pro pozdější poslech.

Cena: 1 490 Kč pro členy ALMŠ a příjemce Informačního servisu / 1 890 Kč pro ostatní. Sleva na druhého účastníka z jedné školky 50 %, pro třetího účastníka 70 %, čtvrtý a další účastník z jedné školky zdarma. Slevy je možné uplatnit až po naplnění nezbytné minimální kapacity.

 

Přihlásit se můžete ZDE.

Kontakt: Zuzana Knap (email: zuzana.knap@lesnims.cz, 608 558 685)

 Zdroj: Pozvánka Asociace lesních MŠ