Finále Kybersoutěže.cz

Vydáno: 3 minuty čtení

Finále Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti se bude konat již 19. 4. 2018.

Jménem organizátorů druhého ročníku Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti (SSKB) bychom rádi pozvali žáky a pedagogy na osvětový a odborný program zaměřený na digitální dovednosti, kybernetickou bezpečnosti a bezpečnost na sociálních sítí, který se uskuteční jako doprovodný program národního finále SSKB, dne 19. dubna 2018 v areálu Policejní akademie České republiky v Praze.

Do druhého ročníku naší soutěže se zapojilo více než 3.000 studentů středních škol z celé České republiky. Do finále soutěže se kvalifikovalo 40 studentů z 26 středních škol.

Řízení školy onlineDoprovodný program finále SSKB si klade za cíl seznámit žáky 8. a 9. ročníků ZŠ a studenty SŠ a aktuálními trendy a informacemi z oblasti kybernetické bezpečnosti a digitální společnosti a umožnit jim setkání s odborníky ze státní a akademické sféry a privátního sektoru.

Rámcový program

Program bude obsahovat několik osvětových, odborných a doprovodných aktivit a s ohledem na kapacitu prostor bude rozdělen do několika bloků určených pro různé skupiny účastníků. Očekává se účast přibližně 1.000 účastníků.

Zahájení (8:00 - 9:00)

• Otevření registrace (8:00)
    • Zahájení výstavy produktů a řešení pro kybernetickou bezpečnost (8:30)
    • Zahájení finále Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti (jen pro pozvané finalisty)

První odborný blok pro střední školy (9:00 - 12:00)

• Osvětové přednášky, diskuse a workshopy pro střední školy na téma kybernetické bezpečnosti
    • Organizované prohlídky areálu Policejní akademie ČR; Odborná výstava partnerů Středoškolské soutěže

Druhý odborný blok pro střední školy (12:00 - 15:00)

Třetí odborný blok pro zástupce veřejné správy, akademické sféry a firem (15:00 - 17:00)

• Bezpečnostní seminář "Digitální stopa"

Vyhlášení výsledků Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti (17:00 - 18:00)

• Slavnostní vyhlášení výsledků Finále II. ročníku Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti

Více informací, včetně registračního formuláře pro přihlášení třídy/školy na akci je zveřejněno zde: https://www.kybercentrum.cz/email/registrace.html

V případě dotazů nás kontaktujte na adrese:kybersoutez@kybersoutez.cz.

Zdroj: Pozvánka Cyber Security Competition, https://www.kybercentrum.cz/email/registrace.html