DYSKORUNKA 2019

Vydáno: 2 minuty čtení

DYS-centrum Praha® z. ú. zve na tradiční prodejní výstavu a odbornou konferenci 2019 aneb „hledáme se žáky způsoby, jak porozumět světu, a chceme, aby byli moudří“.

„Chcete zmoudřet? Můj ty světe – otevřete knížku – čtěte!“  Řízení školy

Jiří Žáček

…jen kdyby to bylo vždy tak jednoduché…

dodává DYS-centrum Praha z. ú

 

Výstava a konference se konají 28. 11. 2019 od 9.00 do 16.00

na adrese Karlínské náměstí 7, Praha 8 (Karlínské spektrum – DDM hl. m. Prahy).

DYSKORUNKA je tradičně věnována žákům se specifickými poruchami učení a chování. Učitelé i rodiče zde naleznou inspiraci také pro každodenní práci i pro zábavné učení se žáky všech věkových kategorií, bez ohledu na jejich speciální potřeby.

Výstava se každoročně zaměřuje na prezentaci a prodej publikací, pomůcek a počítačových programů pro předškolní přípravu, pro výuku na 1. a 2. stupni základních škol i pro střední školy.

Součástí celé akce je rovněž odborná konference akreditovaná MŠMT ČR věnovaná vzdělávání dětí, žáků a studentů se specifickými poruchami učení. V průběhu přednášek, seminářů
a dílen budou představeny aktuální trendy ve vzdělávání, nově vzniklé metody, pomůcky, pracovní listy i učebnice pro uvedenou cílovou skupinu. Konference bude zahájena slavnostním křtem publikací se související tematikou za přítomnosti autorů.

Celá akce je určena odborné i laické veřejnosti. Prosíme, sledujte webové stránky – www.dyscentrum.org, kde budou průběžně zveřejňovány další informace v záložce DYSKORUNKA.

Vstupné – 450,- Kč (300,- pro studenty do 26 let po předložení studijního průkazu)

Vstup na prodejní výstavu je zdarma.

Přihlášky pro účastníky konference i pro vystavovatele jsou k dispozici zde – registrace.

 

Zdroj: http://www.dyscentrum.org/dyskorunka