Do 30. listopadu se můžou středoškoláci hlásit na stáže

Vydáno: 1 minuta čtení

Do konce tohoto listopadu mají studentky a studenti středních škol možnost přihlásit se na  na stáže Akademie věd ČR. Stačí kliknout na webové stránky www.otevrenaveda.cz a na celý příští rok se můžou stát středoškoláci také vědci, a poznat tak prostředí laboratoří, knihoven a dalších zajímavých míst spojených se špičkovým výzkumem Akademie věd. Středoškoláci, buďte hrdiny své doby, napište skvělý motivační dopis a odešlete přihlášku!  Časový rozvrh stáže určuje lektor, lze se ale domluvit tak, aby vyhovoval oběma stranám.

Studentské vědecké stáže projektu Otevřená věda jsou určeny pro studentky a studenty středních škol z celé České republiky včetně studentů maturitních ročníků, a to v případě, že budou pokračovat ve studiu na VŠ či VOŠ. Stáž trvá 12 měsíců, od ledna do prosince, přičemž se jedná minimálně o 8 hodin v měsíci.
 
Všechny další informace potřebné k přihlášení se na studentské vědecké stáže zde: https://www.otevrenaveda.cz/cs/index.html a zde: https://www.otevrenaveda.cz/cs/staze-pro-studenty/informace-pro-studenty/
 
Další zajímavosti se lze dozvědět také ze sociálních sítí projektu na FacebookuInstagramu nebo na Youtube