Digitální změna (nejen) v úpravách školních dokumentů

Vydáno: 1 minuta čtení

Zajímá vás, jak ve škole prakticky řešit změny související s informatikou a digitálními kompetencemi, aby se reálně promítly do výuky a nezůstaly jen obecně naformulované v ŠVP? Jak s novými obsahy výuky seznamovat pedagogický sbor a kdo by se měl zapojit do příprav navrhovaných změn? A v neposlední řadě také, jakými cestami podpořit učitele, aby se připravili na nový předmět informatika a rozvíjení digitální kompetence ve výuce všech předmětů a kde mohou získávat jistotu v oblastech, které jsou pro ně nové?

Zveme vás na živě streamovanou debatu s řediteli škol o přípravách i o prvních zkušenostech z výuky. Podělí se o ně s vámi Alena Bačíková, ředitelka ZŠ Františka Kupky v Dobrušce, Jan Kuzebauch, ředitel ZŠ Kraslice a Jaroslav Poláček, ředitel ZŠ v Hrádku nad Nisou. Různé formy podpory, kterou školám zdarma poskytuje NPI ČR v rámci projektu Národní pán obnovy Digi představí Daniela Růžičková. Moderátorem debaty je opět Josef Dašek, tajemník Digikoalice.

Nechte se inspirovat a využijte podporu, která je vám i vašim učitelům zdarma k dispozici.

Živě streamovaná debata se uskuteční 26. dubna od 15 hodin

Sledujte na Youtubu https://youtube.com/live/Umnj_DUm6aM?feature=share