DEMOŠKOLA - Demokracie ve školní třídě

Vydáno: 1 minuta čtení

Učitelky a učitele pražských základních škol, jejich ředitelky a ředitele, a třeba i nějaké žáky 2.stupně a 4. a 5.tříd a další zájemce na netradiční setkání, divadelní i pracovní, veselé i vážné. Uvedeme náš divadelně-vzdělávací program pro žáky i učitele o rozvoji demokratických principů ve škole.

 

Na co se můžete těšit?

1) Pobavíte se! V týmu plném profesionálních herců ze zkušenostmi ze školních tříd jsme se dohodli, že jestli něco učitelé potřebují, tak je to přinést silná témata do třídy i do sborovny atraktivní formou, kterou je divadlo.
2) Vytvoříte s námi kvalitní program. Řada z vás zná Referáty o Evropské unii v Evropském domě, zážitkové kurzy nebo týmové sborovny pro učitele. I vy, co nás neznáte, nám pomůžete udělat program tím nejjednodušším způsobem – dáte nám zpětnou vazbu: ke scénkám, k pracovním listům,
koncepci.
3) Zajistíte si účast pro svou školu (třídu), protože jde o ověřovací projekt a tříd bude pouze 12-20, tedy těch, kam pojedou herci do školy.
4) U občerstvení se potkáte v neformálním prostředí komorního divadelního klubu s lidmi, kterým záleží na podobných hodnotách.

KDY A KDE?

Divadelní klub Troníček, Vladislavova 22, Praha 1 (za Quadriem) Úterý 22.září 15:00 – 17:00 hodin.

Jak se přihlásit?

Předběžné rezervace na ses@sebespolu.net do 15.9.2020.

Zdroj: Pozvánka, DEMOŠKOLA