Chystáme se na cizí jazyky

Vydáno: 1 minuta čtení

Vnímáte jako důležité, aby se vaši žáci připravili na život v multikulturním a jazykově rozmanitém světě? Pak přijměte pozvání ke sledování diskuse u kulatého stolu o tématech jazykové propedeutiky.

Představíme vám metodický materiál Chystáme se na cizí jazyky 2 zaměřený na jazykovou propedeutiku v počátečním období školní docházky.  Diskutovat budeme nejen nad otázkou, jak aktivně zapojit žáky do objevování kouzla učení se cizím jazykům, ale i nad tím, ve kterém období je vhodné s „jazykovou přípravou“ začít a co to vlastně znamená.

Diskutovat nad tématem budou: Veronika Svobodová (učitelka 1. stupně ZŠ Horáčkova, Praha), Marie Prouzová (učitelka 1. stupně ZŠ Angel, Praha), Hana Splavcová (garantka předškolního vzdělávání, NPI ČR) a Jitka Maříková Tůmová (garantka cizích jazyků, NPI ČR). Moderuje Hana Havlínová (garantka prvostupňového vzdělávání, NPI ČR).

Kdy? 18. října od 15 hodin probíhá živý stream na Youtube kanálu NPI ČR.

Odkaz na přihlášení

Zdroj: NPI ČR