Centrum pro uchazeče připravilo průvodce přípravou na konání jednotné přijímací zkoušky

Vydáno: 1 minuta čtení

V průvodci naleznete souhrn nejdůležitějších informací, které je dobré znát ještě před konáním jednotné přijímací zkoušky. Kromě verze pro čtyřleté obory vzdělání, nástavbová studia a šestiletá gymnázia Centrum připravilo také samostatnou verzi pro osmiletá gymnázia.

Kromě základních informací o konání jednotné přijímací zkoušky v souvislosti s onemocněním Covid-19 průvodce obsahují také souhrn pravidel a doporučení pro samotné konání zkoušky. Nadto v dokumentech naleznete také odkazy na ilustrační testy a testy z předchozích let konání zkoušky, návod, jak správně vyplnit záznamový arch, nebo přehled typických úloh, které se v testech objevují.

Příprava na dálku

Průvodce ke stažení a další informace k jednotné přijímací zkoušce naleznete také v sekci Příprava na dálku. V samostatných článcích této sekce nově naleznete souhrn základních pravidel a doporučení pro konání jednotné přijímací zkoušky a návody na správný způsob zápisu odpovědí v případě uzavřených a otevřených úloh.

Zdroj: https://cermat.cz/aktuality/aktualita/256-centrum-pro-uchazece-pripravilo-pruvodce-pripravou-na-konani-jednotne-prijimaci-zkousky